ANTİKA KİTAP ALANLAR

Antika Kitap Alanlar olarak Fener Yolu Antika sayesinde en iyi fiyatı vererek siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Antika Kitap Alıcıları olarak firmamız bu sektörde işini güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet verdiği için bir çok kişinin tercih ettiği firmayızdır. Antika kitaplarınızı hem alımında hem satımında işimizi doğru bir şekilde yaparak size kurumsal bir hizmet sağlamaktayız. Eski Kitap Alanlar veya 2.el Kitap Alanlar olarak profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz. Eski kitaplarınız veya antika kitaplarınızı yerinde görerek değer biçilir.


ANTIKA KİTAP ALANLAR VE 2.EL KİTAP ALICILARI;

Değerli olduğunu düşündüğünüz Antika kitaplarınızı veya 2.el Kitaplarınızın resmini çekip bize WhatsApp yoluyla gönderebilirsiniz. kİTAP ALANLAR kategorimizde ki uzman ekibimiz inceleyip size bir fiyat teklifi sunacaktır. Kitaplarınız yerinde görerek nakit karşılığında alınacaktır.

Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir kurumsal şirkettir.


Antika Ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak yapan firmamız piyasa değerinin üzerinde fiyat vererek elinizde bulunan antika eşya ve diğer antika eserlerinizi değerlendirmenize yardımcı oluyor.

Siz de Fener Yolu Antika kalite ve güvencesinden yararlanmak istiyorsanız yetkili personelimizle iletişime geçiniz..

Adres: Fenerbahçe mh. Bağdat cd. No:122/B Feneryolu-Kadıköy/İstanbul

GSM(WHATSAPP):   0532 707 9700

E-Mail: Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız

Dilerseniz, adresimizi de ziyarete gelebilir bir kahvemizi de içebilirsiniz :)

Newsflash

Joomla! 1.5 - 'Experience the Freedom'!. It has never been easier to create your own dynamic Web site. Manage all your content from the best CMS admin interface and in virtually any language you speak.