ANTİKA MOBİLYA ALANLAR

 

Antika Mobilya Alanlar olarak Fener Yolu Antika sayesinde en iyi fiyatı vererek siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Antika Mobilya Alıcıları olarak firmamız bu sektörde işini güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet verdiği için bir çok kişinin tercih ettiği firmayızdır. Antika mobilyalarınızı hem alımında hem satımında işimizi doğru bir şekilde yaparak size kurumsal bir hizmet sağlamaktayız. Eski Eşya Mobilya Alanlar veya Antika Eşya Mobilya Alanlar olarak profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz. Eski mobilyalarınız veya antika mobilyalarınızı yerinde görerek değer biçilir.


Antika Mobilya alanlar ve antika mobilya alıcıları;

Değerli olduğunu düşündüğünüz Antika Mobilyanızı veya Eski Mobilya Eşyanızı resmini çekip bize WhatsApp yoluyla gönderebilirsiniz. Mobilya Alanlar kategorimizde ki uzman ekibimiz inceleyip size bir fiyat teklifi sunacaktır. Mobilyalarınız yerinde görerek nakit karşılığında alınacaktır.

Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir kurumsal şirkettir.


Antika Ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak yapan firmamız piyasa değerinin üzerinde fiyat vererek elinizde bulunan antika eşya ve diğer antika eserlerinizi değerlendirmenize yardımcı oluyor.

Siz de Fener Yolu Antika kalite ve güvencesinden yararlanmak istiyorsanız yetkili personelimizle iletişime geçiniz..

Adres: Fenerbahçe mh. Bağdat cd. No:122/B Feneryolu-Kadıköy/İstanbul

Gsm(WhatsApp):   0532 707 9700

E-Mail: Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız

Dilerseniz, adresimizi de ziyarete gelebilir bir kahvemizi de içebilirsiniz :)

 

 

 

Newsflash

With a library of thousands of free Extensions, you can add what you need as your site grows. Don't wait, look through the Joomla! Extensions library today.